Ostatní služby

SKLENĚNÉ OBKLADY

Nabízíme v poslední době čím dál oblíbenější skleněné obklady. Jedná se o obklad prostoru kuchyňské linky mezi spodními a horními skříňkami. V naší nabídce je velké množství skel a barev

DVEŘE A PODLAHY

Samozřejmostí je nabídka všech typů interiérových dveří a podlah včetně montáže.

Více na www.dverepodlahy.cz

HOME STAGING

Home staging představuje profesionální úpravu interiéru určeného k prodeji nebo pronájmu. Hlavním cílem těchto úprav a oprav je při minimálních nákladech získat maximální cenu prodávaného nebo pronajímaného domu či bytu.

My jsme tuto službu posunuli dál, provádíme nejenom aranže dekorací, ale hlavně opticky nejvíce viditelné opravy a úpravy bytu či domu při zachování nejnižších cen. Není to ovšem na úkor kvality použitých materiálů, ale maximálním využíváním velkoobchodních cen a slev našich obchodních partnerů.

Tato služba je vhodná pro majitele domu či bytu, který chce svoji nemovitost v nejbližší době prodat nebo pronajmout, dále pak pro realitní kanceláře, kterým vhodná úprava nabízené nemovitosti pomůže k rychlejšímu prodeji a tím i spokojenosti svého klienta.

Na rozdíl od konkurence neplatíte pouze za konzultaci, ale za provedené práce. Proto je naší velikou konkurenční výhodou, že veškeré navrhované úpravy a doporučené práce je naše společnost schopna provést sama, vlastními silami.

Cena základní konzultace je 800,- + doprava Stagera (10,- / km) mimo město (ČB)