Vestavěné skříně

 

Vestavěné skříně najdou využití v předsíni jako součást předsíňové stěny, v ložnici, v šatně, v chodbě nebo jako součást obývací stěny kde plní funkci knihovny.

Vestavěné skříně nabízíme od 3D návrhu, přes vlastní výrobu až po profesionální montáž.

Korpusy

 korpus je základním stavebním prvkem vestavěné skříně (vestavěná skříň nemá záda a dno) který se skládá z mnoha modulů stavebnicového systému který naše společnost za léta činnosti dopracovala k dokonalosti. Výhodou tohoto systému je jeho variabilita.

– korpusy vyrábíme z lamino desek tl. 18 mm, výběr z mnoha dekorů lamina (Kronospan, Egger)
korpusy jsou standardně olepeny kvalitní ABS hranou tl. 0,5 mm

 

Kování

– kování na posuvné dveře zn. Senátor- ocelový nebo hliníkový rám, výběr z mnoha profilů a dekorů

– kování na posuvné dveře zn. Silentis- hliníkový rám, výběr z mnoha profilů a dekorů

 výplně dveří: lamino (Kronospan, Egger), mnoho druhů skla (lakomat, lakobel, satináto, matelux, čiré…), zrcadlo (stříbrné, bronzové)

– nabízíme velké množství výsuvných systémů, drátěného programu, vnitřních zásuvek, šatních tyčí a pod.

 

Dveře u vestavěných skříní

Dveře posuvné, nejčastěji používané dveře jsou vhodné téměř na všech místech, kde je malý prostor. Nejsou však vhodné do úzkých skříní, protože otevřením jednoho křídla dveří se nabídne omezený přístup do vnitřku skříně a dále je i problematický posuv vysokých dveří na úzké základně. Šířka posuvných dveří by proto vždy měla být větší než 60 cm. Je třeba mít na mysli i to, že posuvné dveře samy o sobě zaberou určité místo.
Další nabízenou variantou jsou klasické otvíravé dveře. Zaberou nejvíce prostoru před nábytkem, ale nejlépe nabídnou celý vnitřek skříně. Tento typ dveří je ideální pro skříně umístěné v prostorech s dostatkem místa.