Aktuality

Aktuality

Napište nám!

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Akce

Na internetové prezentaci najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

SKLENĚNÉ OBKLADY viz. ostatní služby

Nabízíme v poslední době čím dál oblíbenější skleněné obklady. Jedná se o obklad prostoru kuchyňské linky mezi spodními a horními skříňkami. V naší nabídce je velké množství skel a barev

HOME STAGING- viz. ostatní služby

od října 2010 je v rámci rozšiřování doplňkových služeb zavedena služba home staging. Tato služba je primárně určena všem, kdo chtějí s maximálním ziskem prodat svůj byt, dům, chatu nebo chalupu popř. pozemek, ať už se jedná o realitní kancelář nebo vlastníka nemovitosti. Poskytováním této služby chceme zužitkovat naše znalosti jak z realitního prostředí, tak z oblasti návrhů a realizací interiérů. V zahraničí je tato služba běžně využívána, v České republice patříme mezi průkopníky a v Jihočeském kraji jsme první společností, které home staging nabízí. Startovací cena 800,- za první konzultaci !!!